Yhteystiedot

(Katso laskutustiedot täältä)

Tarjouslaskenta

Toimitusjohtaja/CEO
Karo Kippo
p. +358 40 766 2137
karo.kippo@sppoy.com

Myyntipäällikkö
Varsinais-Suomi
Veli-Pekka Jalonen
p. +358 40 352 6060
vp.jalonen@sppoy.com

 

OK-talojen sukitus

Projektipäällikkö / Myynti,
Varsinais-Suomi
Asko Rekunen
+358 50 436 3090
asko.rekunen@sppoy.com

Projektipäällikkö / Myynti
Miikka Laitinen
p. +358 50 3024006
miikka.laitinen@sppoy.com

Kiinteistöjen sukitus

Projektipäällikkö
Jani Salosaari
p. +358 45  213 7997
jani.salosaari@sppoy.com

Projektipäällikkö
Thomas Ekström
p. +358 50 516 7323
thomas.ekstrom@sppoy.com

Projektipäällikkö, Varsinais-Suomi
Asko Rekunen
+358 50 436 3090
asko.rekunen@sppoy.com

Kuntasektori

Työpäällikkö/Myynti
Matti Palonen
p. +358 40 510 4138
matti.palonen@sppoy.com

Työpäällikko/Myynti
Matti Eloranta
p. +358 40 356 8861
matti.eloranta@sppoy.com

Kiinteistöjen sukitus, Varsinais-Suomi

Suomen Putkisto Palvelu Oy, Turku
Tykistökatu 4 b 4.krs 497
20520 TURKU

Myyntipäällikkö
Varsinais-Suomi
Veli-Pekka Jalonen
p. +358 40 352 6060
vp.jalonen@sppoy.com

 

Projektipäällikkö / Myynti,
Varsinais-Suomi
Asko Rekunen
+358 50 436 3090
asko.rekunen@sppoy.com

Hallinto

Toimitusjohtaja/CEO
Karo Kippo
p. +358 40 766 2137
karo.kippo@sppoy.com

Suomen Putkisto Palvelu Oy, Nurmijärvi

Ilvesvuorenkatu 7
01900 Nurmijärvi

´

Suomen Putkisto Palvelu Oy, Turku

Tykistökatu 4 b 4.krs 497
20520 TURKU

´

Käynti- ja postiosoite

Suomen Putkisto Palvelu Oy
Ilvesvuorenkatu 7
01900 Nurmijärvi

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003707007395
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Laskutusosoite

Suomen Putkisto Palvelu Oy
OVT 003707007395
PL 908
02066 DOCUSCAN

´

Ota yhteyttä!

Vastaamme yhteydenottoihin nopeasti, yleensä heti seuraavana arkipäivänä.

Meihin voit luottaa