Yhteystiedot

(Katso laskutustiedot täältä)

Tarjouslaskenta

tarjouspyynnot@sppoy.com

Voit toimittaa tähän osoitteeseen valmiiksi kootut laskenta-aineistot.

Alueelliset yhteystiedot

Kutsu SPP:n pojat käymään!

Palvelemme ja annamme mielellään lisätietoa tuotteista sekä palveluista.

Tulemme mielellämme käymään ja teemme tarjouksen

Sukitus

Kiinteistöt, omakotitalot, teollisuus ja tuotantolaitokset

Projektipäällikkö
Thomas Ekström
p. +358 50 516 7323
thomas.ekstrom@sppoy.com

 

PK-seutu, Etelä-Suomi ja sen lähialueet

Projektipäällikkö
Johan Plyhm
p. +358 50 327 5977
johan.plyhm@sppoy.com

 

PK-seutu, Etelä-Suomi ja sen lähialueet

Projektipäällikkö 
Asko Rekunen
p. +358 50 436 3090
asko.rekunen@sppoy.com

 

Varsinais-Suomi ja pirkanmaa

Tuotantojohtaja
Veli-Pekka Jalonen
p. +358 40 352 6060
vp.jalonen@sppoy.com

 

Muu Suomi

Kaivo- ja vesijohtosaneeraukset kaivamattomin menetelmin

Kiinteistöt, omakotitalot, teollisuus ja tuotantolaitokset

Tuotantojohtaja
Matti Eloranta
p. +358 40 356 8861
matti.eloranta@sppoy.com

 

Koko Suomi

Projektipäällikkö
Matti Palonen
p. +358 40 510 4138
matti.palonen@sppoy.com

 

Koko Suomi

Hallinto

Toimitusjohtaja
Juha Boman
p. +358 50 322 7191
juha.boman@sppoy.com

Toimistotyöntekijä (laskutus, myynti- ja ostoreskontra)
Juho Kalavainen
p. +358 50 475 1950
juho.kalavainen@sppoy.com

Suomen Putkisto Palvelu Oy, Nurmijärvi

Ilvesvuorenkatu 7
01900 Nurmijärvi

´

Suomen Putkisto Palvelu Oy, Turku

Tykistökatu 4 b 4.krs 497
20520 TURKU

´

Käynti- ja postiosoite

Suomen Putkisto Palvelu Oy
Ilvesvuorenkatu 7
01900 Nurmijärvi

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003707007395
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Laskutusosoite

Suomen Putkisto Palvelu Oy
OVT 003707007395
PL 908
02066 DOCUSCAN

Toimistotyöntekijä (laskutus, myynti- ja ostoreskontra)
Juho Kalavainen
p. +358 50 475 1950
juho.kalavainen@sppoy.com

´

Ota yhteyttä!

Vastaamme yhteydenottoihin nopeasti, yleensä heti seuraavana arkipäivänä.

Meihin voit luottaa